אביאור דודי שמש וחשמל
טכנאי דודי שמש בקרית ים

דוד השמש שלך עשה את שלו? גוף החימום (פלאנג') מקצר את כל הבית ודורש החלפה מהירה? הקולטים כבר לא עובדים? – אביאור דודי שמש נמצא כאן בשבילך!

אביאור דודי שמש וחשמל מבצע התקנות, תיקונים ושדרוגים של מערכות סולריות (דודי שמש, חשמל וכדומה) כבר יותר מ – 20 שנה בקרית ים והסביבה הקרובה.

צוות הטכנאים של אביאור דודי שמש מפיץ ומעניק שירות לכל יצרניות הדודים המובילים בישראל, ביניהם ניתן למצוא את אמישראגז, כרומגן, נימרוד, אמקור, אור הטבע, טל סחר, ירדן ועוד. השירות שאביאור דודי שמש מעניק הוא מקיף, מקצועי ומהיר תוך הקפדה על מתן מחירים הוגנים ללקוח הקצה.

הניסיון הרב שצברנו בתחום דודי השמש והחשמל מאפשר לנו לזהות את הבעיה במהירות ולהעניק פתרון עם אחריות מלאה על העבודה/החלקים.

לקבלת שירות אישי, מקצועי ואמין מטכנאי דוד שמש וחשמל בקרית ים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3910267 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצידך.

אביאור טכנאי דודי שמש בקרית ים עם המלצות בשטח!

הצוות המקצועי של אביאור דודי שמש מעניק מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום דודי השמש והחשמל (התקנה, תיקון, החלפה או שדרוג) לתושבי קרית ים והסביבה כבר יותר מ -20 שנה.

תיקון דודי שמש בקרית ים

התקנת דודי שמש בקרית ים

החלפת דודי שמש בקרית ים

תיקון קולטים בקרית ים

התקנת קולטים בקרית ים

ניקוי קולטים בקרית ים

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

הזמנתי את אביאור דודי שמש לאחר שהדוד שלי התפוצץ בשבוע שעבר. אביאור הסביר לי את כל האפשרויות בסבלנות, החליף את הדוד במקצועיות מהיום למחר וגבה מחיר הוגן. תודה על שירות נפלא!

לשיחה מיידית עם טכנאי דודי שמש בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3910267 ונשמח לעמוד לרשותך!