אביאור דודי שמש וחשמל
טכנאי דודי שמש בנשר

יש לך נזילה מדוד השמש? הדוד מקצר את החשמל בכל הבית או שאולי הקולטים כבר לא עובדים כמו בעבר? – הצוות המקצועי של אביאור דודי שמש נמצא כאן בשבילך!

אביאור דודי שמש וחשמל מעניק שירותי תיקון, התקנה או החלפה של מערכות סולאריות (דודי שמש וחשמל, קולטים וכדומה) לתושבי נשר והסביבה. במהלך 20 שנות פעילות החברה, הענקנו שירות אישי, מקצועי ואדיב לאלפי לקוחות אשר בדיוק כמוך, רצו לשים סוף לסיוט שפקד אותם.

אביאור דודי שמש וחשמל משווק ומתקין מורשה של כל חברות הדודים הגדולות, ביניהן ניתן למצוא את כרומגן, אמקור, אמישראגז, נימרוד, ירדן, טל סחר, אור הטבע ועוד – כך שאנו בטוחים ב – 100% שנוכל להעניק לך שירות לכל בעיה או תקלה שעומדת לפניך. השירותים וחלקי החילוף של אביאור ניתנים עם התחייבות למחירים הוגנים ואחריות מלאה על העבודה/החלקים כך שכל לקוח יכול לקבל שקט נפשי ותעשייתי למשך שנים רבות.

לקבלת שירות מהיר, הוגן ומקצועי מטכנאי דודי שמש בנשר והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3910267 ונשמח להיות שם בשבילך.

אביאור טכנאי דודי שמש בנשר עם המלצות בשטח!

הצוות המקצועי של אביאור דודי שמש מעניק מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום דודי השמש והחשמל (התקנה, תיקון, החלפה או שדרוג) לתושבי נשר והסביבה כבר יותר מ -20 שנה.

תיקון דודי שמש בנשר

התקנת דודי שמש בנשר

החלפת דודי שמש בנשר

תיקון קולטים בנשר

התקנת קולטים בנשר

ניקוי קולטים בנשר

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

פניתי לאביאור לאחר שאף אחד לא הצליח לפתור לי את הבעיה בדוד השמש. הצוות של אביאור היה סבלני, אדיב וממש מקצועי, הם הצליחו לעלות על הבעיה ולפתור אותה במקום שטכנאים אחרים לא הצליחו. תודה רבה, הצלחתם אותי 🙂

לשיחה מיידית עם טכנאי דודי שמש בנשר, ניתן ליצור קשר ב – 072-3910267 ונשמח לעמוד לרשותך!