אביאור דודי שמש וחשמל
טכנאי דודי שמש בטירת הכרמל

המים החמים נגמרים לך מהר? יש לך נזילה מהדוד, מהקולטים או מהצינור שמחבר ביניהם? הדוד מקצר את כל הבית? – הצוות המקצועי של אביאור דודי שמש נמצא כאן בשבילך!

אביאור דודי שמש וחשמל מעניקים כבר יותר מ – 20 שנה שירותי תיקון, התקנה או החלפה של דודי שמש, דודי חשמל, קולטים ומערכות סולריות בטירת הכרמל והסביבה הקרובה.

דוד השמש משמש אותנו ברמה יומיומית בחודשי החורף והקיץ כאחד, כתוצאה מכך כל תקלה או בעיה בדוד עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים אליה התרגלנו.

אביאור דודי שמש וחשמל הוא משווק ומתקין מורשה של כל מיטב היצרנים הפועלים בישראל, ביניהם ניתן למצוא את כרומגן, אמקור, אמישראגז, נימרוד, ירדן, טל סחר, אור הטבע ועוד. במהלך שנות פעילות החברה, צוות הטכנאים של אביאור עזר לאלפי לקוחות אשר בדיוק כמוך, רצו לחזור לשגרה בצורה מהירה, קלה ופשוטה.

לקבלת שירות אישי, מקצועי והוגן מטכנאי דודי שמש בטירת הכרמל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3910267 ונשמח לעמוד לרשותך.

אביאור טכנאי דודי שמש בטירת הכרמל עם המלצות בשטח!

הצוות המקצועי של אביאור דודי שמש מעניק מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום דודי השמש והחשמל (התקנה, תיקון, החלפה או שדרוג) לתושבי טירת הכרמל והסביבה כבר יותר מ -20 שנה.

תיקון דודי שמש בטירת הכרמל

התקנת דודי שמש בטירת הכרמל

החלפת דודי שמש בטירת הכרמל

תיקון קולטים בטירת הכרמל

התקנת קולטים בטירת הכרמל

ניקוי קולטים בטירת הכרמל

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

הדוד התפוצץ לנו בדירה והזמנו את אביאור דודי שמש לביצוע התקנה חדשה של דוד שמש. השירות שקיבלנו היה מעל ומעבר – תודה רבה על עבודה מעולה במחיר אטרקטיבי.

לשיחה מיידית עם טכנאי דודי שמש בטירת הכרמל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3910267 ונשמח לעמוד לרשותך!